במרכזה של לה פלומה (היונה) ממוקם הוסטל Cruz del Sur מטרים ספורים מן החוף, חדרים מפנקים

עם נוף לים, מטבח ענק עבור האורחים, בר וחדר אוכל שהוא חוויה בפני עצמו, המקום מארח צעירים מכל קצוות העולם ולא מן הנמנע שחווית השהות היא קרוז דל סורתחילתה של קשר וחשיפה למגוון תרבויות העולם.

ההוסטל מקיים ערבי אסדו Asado לפי מיטב המסורת האורוגוואית, ללא ספק המקום מרכז נקודת מידע חשובה בשהייתכם כאן, בנוסף לארוחת הבוקר העשירה, קיים במקום אינטרנט אלחוטי, מים חמים 24/7, רכיבת סוסים בחוף ובלגונות הרבות הפזורות באיזור, שיעורי גלישה וטיולים מודרכים.

כף LA PALOMA חודר דרומה אל תוך הים אטלנטי והוא מוקף חופים עם מאפיינים שונים בינהן, מחופי המפרץ המתאימים לספורט ימי, החופים הסלעיים מתאימות לצלילה ועד אלה שלפי כיווני הרוח תמיד אחת מהן תספק גלים לגלישה

בחודשי אוגוסט-נובמבר תוכל להסתקל מהחוף ממש לוויטנים (האבולנה דרומית) שבהגירתם השנתי לכף VALDEZ שבPATAGONIA  עושים עצירות מנוחה באיזור זה.

למחוז ROCHA מגוון אטרקציות טיבעיות, בעיקר בקו החוף שלה, מבוססות על חופים ממושכים עם אגמים ואגמונים שיחד עם הדיונות של

VALIZAS, היערות עצים איחודים (OMBU), שמורת כלבי ים של CABO POLONIO והאיזור הררי, בונים מה שנקרא "השמורה הביסופרי המזרחית".

באיזור גם אם ארתקציות מתקופת ההסיפנית כגון מצודות SANTA TERESA ו SAN MIGUEL.

בקיצור, LA PALOMA הוא המקום המתאים ביותר כדי לשמש כמרכז לוגיסטי כדי להכיר את כל האיזור. מכאן תוכל להגיע אצמעי באוטובוס או עם טיול מאורגן לכל מקום תיירותי

אנחנו ממתינים לך כדי שתרגיש רחוק מהשיגרה אבל כמו בבית.

קרוז דל סור Facebook